KUPUJESZ-> powyżej 300mb zestaw dwóch ręczników Malaga, powyżej 700mb duży ręcznik plażowy, powyżej 1000mb

Tkaniny medyczneNowa, stylowa seria CER10 GASTRO to kolekcja tkanin skierowanych przede wszystkim dla pracowników z branży hotelarstwa i gastronomii. Odzież wykonana z tkaniny CER10 GASTRO zapewni Państwu wygodę oraz trwałość w użytkowaniu a nowoczesny wzór na uniformach w postaci pepity i pasków wyróżni Państwa pracowników na tle innych firm.


Tkaniny medyczne to idealna tkanina na odzież dla branży hotelarskiej, farmaceutycznej, spożywczej, gastronomicznej, służb porządkowych itp. Trwałość barw daje pewność, że ubrania uszyte z tej tkaniny będą podnosić image firmy, natomiast niska gramatura sprawia, że pracownik czuje się komfortowo.Z uwagi na bardzo dobre warunki konserwacji (pranie: 60°C kolor - 95°C biały) Tkaniny medyczne są doskonałą tkaniną dla firm serwisujących odzież.Tkanina odznaczająca się wysoką jakością. Produkowana na specjalnie wyselekcjonowanej surówce, by mogła spełniać standardy wymagane przy produkcji odzieży dla pracowników wyższego szczebla (lekarze, farmaceuci, laboranci itp.).

Tkaniny medyczne zapewniają wysoki komfort w codziennym użytkowaniu oraz odznaczają się doskonałą wytrzymałością na pilingowanie.

Katalog - Regularna produkcja
© 2015 P.W. Real Paweł Skornia