Tkanina medyczna – odpowiednia dla personelu medycznego

Tkanina medyczna to materiał przeznaczony m.in. do produkcji kitli ochronnych, wykorzystywanych przez personel medyczny. Odzież ta chroni użytkownika przed bakteriami i wirusami przenoszonymi drogą kropelkową. Chcąc zapewnić lekarzom najwyższą ochronę, proponujemy tkaniny medyczne wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Z uwagi na właściwości materiału może być on prany w wysokich temperaturach, a przy tym jest wytrzymały na rozdarcie czy zagniecenia.

Warto dodać, że tkaniny medyczne mogą być wykorzystywane nie tylko do szycia fartuchów lekarskich, ale też do produkcji odzieży dla ratowników medycznych i pielęgniarek. Niejednokrotnie są one również wykorzystywane w branży hotelarskiej czy gastronomicznej, zapewniając skuteczną ochronę personelowi, jak i gościom odwiedzającym obiekt.

Co proponujemy?

Tkaniny medyczne znajdujące się w asortymencie firmy obejmują szeroki wybór wariantów pod względem kolorystycznym. Są dostępne w wersji gładkiej, ale też we wzory. Dzięki tak bogatej różnorodności mogą być wykorzystywane w szpitalach, sanatoriach oraz innych placówkach zdrowotnych. Warto dodać, że oferowane materiały, podobnie jak tkaniny bawełniane, są antyalergiczne i zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. Ponadto, spełniają najważniejsze normy i uzyskały niezbędne certyfikaty potwierdzające, że są wolne od substancji szkodliwych, wywierających negatywny wpływ na zdrowie człowieka.

Jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej? W swojej ofercie posiadamy również odporne na przetarcie tkaniny Oxford. Zapraszamy do kontaktu!

CER10 MEDICO

Idealna tkanina na odzież dla branży hotelarskiej, farmaceutycznej, spożywczej, gastronomicznej, służb porządkowych itp. Trwałość barw daje pewność, że ubrania uszyte z tej tkaniny będą podnosić image firmy, natomiast niska gramatura sprawia, że pracownik czuje się komfortowo. Z uwagi na bardzo dobre warunki konserwacji (pranie 60°C kolor, 90°C biały). MEDICO jest doskonałą tkaniną dla firm serwisujących odzież.

Dane techniczne

Composition / Skład: 35% Cotton 65% Poliester
Weight / Gramatura: 190 g/m²
Width / Szerokość: 150 cm
Weave / Splot: 3/1 Twill
Shrinkage / Kurczliwość: 1,5%

Pranie - biały

Pranie Pranie Pranie Pranie Pranie

Pranie - kolor

Pranie Pranie Pranie Pranie Pranie

KOLORY
Medico white
Medico Light Yellow
Medico Light Orange
Medico Bottle Green
Medico Caribe
Medico Red
Medico Brown
Medico Sky
Medico Royal
Medico Navy
Medico Light Grey
Medico Black


PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE
Foto zastosowanie - 1
Foto zastosowanie - 2
Foto zastosowanie - 3